katerina_zemanova

Kateřina Zemanová – pomoc až domů ..

Počátkem dubna 2021 přijela do sídla našeho hospice sl.Kateřina Zemanová v doprovodu zástupců firmy PROMO REHA. Za vítanou a milou návštěvu srdečně děkujeme. Posláním návštěvy byla gratulace PAHOPu k 5.narozeninám a jak věcný, tak finanční dar našemu hospici, viz.tisková zpráva:

Do Uherského Hradiště se ve jménu Nadačního fondu prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana vydala dcera prezidenta Kateřina Zemanová. Zde ji čekala návštěva ve Zdravotním ústavu paliativní a hospicové péče PAHOP, jehož činnost v tomto nelehkém koronavirovém období chtěl Nadační fond podpořit.
 
Kateřina Zdravotnímu ústavu PAHOP předala hmotný dar ve formě šesti chodítek v hodnotě téměř 31 000 Kč, které nadačnímu fondu bezplatně věnovala společnost PROMA REHA, za níž se předávací akce zúčastnil obchodní ředitel společnosti Štěpán Čermák.
„V této nelehké době si musíme pomáhat a produkty naší firmy jsou pro podobná zařízení klíčová. Když nás Nadační fond prezidenta republiky vyzval ke spoluúčasti na této akci, neváhali jsme ani minutu, “ říká Štěpán Čermák , obchodní ředitel firmy PROMA REHA.
Do rukou ředitelky ústavu Mgr. Heleny Schwarczové Kateřina předala také symbolický šek od Nadačního fondu prezidenta republiky v hodnotě 20 000 Kč na pořízení dodávky určené pro rozvoz objemných kompenzačních pomůcek k pacientům v terminálním stavu do jejich domácího prostředí.
„Velmi si vážíme daru, který nám přivezla slečna Kateřina Zemanová. Vnímáme to jako ocenění naší práce a zároveň povzbuzení. Velký dík patří Nadačnímu fondu prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana za finanční dar a společnosti PROMA REHA za chodítka pro naše pacienty. Moc moc děkujeme milá slečno Kateřinko, jste pro nás důkazem, že i pro mladou generaci má naše práce smysl. Bylo nám potěšením, že jsme mohli společně prožít příjemné odpoledne a doufám, že se v centru našeho Slovácka opět setkáme,“ řekla Helena Schwarczová 
 
Kateřina Zemanová na závěr návštěvy uvedla: „Předně bych chtěla velmi poděkovat společnosti PROMA REHA za jejich štědrý dar Nadačnímu fondu, který jsme mohli dnes předat dál Zdravotnímu ústavu PAHOP, jehož pacientům nepochybně usnadní pohyb a přidá na soběstačnosti v tak složité etapě jejich života. Dále chci sklonit pokornou poklonu všem zdravotníkům, sociálním pracovníkům a pečovatelům PAHOPu za jejich práci, která je fyzicky ale hlavně i psychicky náročná, a zároveň tak šíleně důležitá pro tělesné i duševní pohodlí těžce nemocných pacientů, jejich rodin ale i celé společnosti. Proto jsem ráda, že jsem mohla za Nadační fond předat finanční dar, který pokryje část financí potřebných na pořízení dodávky, jež zaměstnancům eventuálně alespoň zčásti ulehčí tu fyzickou náročnost. Chtěla bych tímto vyzvat i další lidi, kteří mají tu možnost, aby také podpořili finanční sbírku na dodávku. V neposlední řadě bych chtěla poděkovat paní ředitelce Schwarczové a představitelům PAHOPu za milé přijetí a pravou moravskou pohostinnost,“. 

katerina_zemanova
katerina_zemanova
katerina_zemanova
katerina_zemanova

1 názor na “Kateřina Zemanová – pomoc až domů ..”

  1. Zdravím, tohle je komentář.
    Chcete-li začít se schvalováním, úpravami a mazáním komentářů, pak si prohlédněte sekci Komentáře na nástěnce.
    Profilové obrázky komentujících vám přináší služba Gravatar.

Diskuse uzavřena.