Platební a přepravní požadavky

Vítejte !

Ještě jednou od nás přijměte gratulace k výhře v aukci. Abychom Vám mohli co nejdříve Váš produkt doručit, potřebujeme od Vás několik informací a po té se do toho ihned pustíme. Vyplňte, prosím, následující formulář :

Aukčí produkt uhradit / doručit *

Nevíte si rady ?

pahop

Přečtěte si aukční a obchodní podmínky, jejichž obsah najedete zde. Stránka se Vám otevře v novém okně.

VSTUPTE

pahop

Najdete jej v automatickém e-mailu o výhře aukce, který jsme Vám poslali do Vaší schránky. Je důležité pro identifikaci aukce, kterou jste vyhráli .

pahop

1 - volte v případě, pokud chcete cenu a poštovné/přepravné uhradit předem bankovním převodem. Po té Vám zašleme návrh kupní smlouvy, ve které budou platební údaje. Po připsání platby na účet odesíláme produkt do 2 kalendářních dnů.

2 - volte v případě, že chcete produkt zaslat na dobírku, ve které uhradíte cenu i poštovné/přepravné. Informace o konečné částce k úhradě Vám zašleme v návrhu kupní smlouvy ještě před odesláním produktu. Po Vašem souhlasu produkt odešleme ihned.

3 - volte v případě, že si produkt máte možnost  vyzvednout osobně v sídle PAHOP v Uherském Hradišti. V takovém případě uhradíte cenu za produkt bez dopravného/přepravného hotově.  

pahop

Zaškrtnutím políček dáváte souhlas se zveřejněním pouze svého jména a příjmení na sociálním profilu Pahop- Facebook nebo na stránkách CENTRUM-PAHOP.CZ, v souvislosti s informací o Vaší výhře. Pokud si zveřejnění nepřejete, příslušné pole ponechejte neoznačené.

Souhlasem se zveřejněním nevzniká automaticky nárok na tuto skutečnost. Např. nedovolují-li to provozní nebo časové možnosti moderátora aukcí, nemusí se zveřejnění uskutečnit.

pahop

Vaše uvedené osobní údaje budou zpracovány dle interní směrnice GDPR zdravotního ústavu PAHOP a dle zásad ochrany osobních údajů, uvedených na tomto webu. Údaje Pahop NEPOSKYTUJE žádným dalším třetím osobám !

pahop

Pokud se chcete zeptat na podrobnosti nebo je Vám dále něco nejasné, můžete nás kontaktovat i telefonicky.