Aukční síň

aukceaukce4

Ani zdraví, ani nesmrtelnost si nelze opatřit v žádné aukci. Můžeme ale pomocí tohoto nástroje projevit vůli pomáhat těm, které síly opouštějí a pomoc potřebují.

Vítejte v našich internetových aukcích, kde jen těžko najdete spotřební zboží, jako ve velkých aukčních serverech. Nabízíme zde omezené množství produktů originálních, jedinečných, nápaditých, s důmyslnou a cílenou podstatou. Jednodušeji řečeno - dary, které do těchto charitativních aukcí vkládají naši partneři, sponzoři, známé osobnosti, umělci,  podnikatelé a další. Spolu s aktivními účastníky dražeb pak tvoří tito dárci silně dobročinnou symbiózu pomoci, která směřuje k našim pacientům, především na  nákup zdravotních pomůcek. Všem, kteří se na tomto projektu podílejí, ať už jsou to dárci nebo účastníci aukcí, patří naše srdečné poděkování. Velmi si vážíme Vaší podpory.

Přejeme Vám hodně štěstí v dražbách !

Vyberte si z aktivních aukcí, co Vás zajímá nebo se Vám líbí. I my si přejeme, aby Vám naše dražené produkty vyloudily úsměv na tváři, aby splnily Vaše očekávání. Buďte soutěživí, ale i ostražití v průběhu každé aukce, obzvlášť poslední vteřiny v on-line režimu bývají často napínavé. Budeme rádi i za komentáře na našem FB profilu, kde aukce rovněž vyhlašujeme. Budeme Vám držet palce ! 

 

pahop

Aukce, které právě běží. Po jejich časové expiraci se dále již nezobrazují.

VSTUPTE

Vstupem do kterékoliv aukce formou navýšení aktuální ceny, automaticky vyjadřujete souhlas s Aukčními a obchodními podmínkami, zveřejněnými na tomto webu.

pahop

Aukční a obchodní podmínky si můžete přečíst na samostatné stránce.

VSTUPTE