Milý Ježíšku

děkujeme Ti, že se chceš podívat, co nám chybí k tomu, abychom mohli ještě lépe pečovat o naše nevyléčitelně nemocné pacienty a pomáhat jejich rodinám. Jsou to věci, které za úhrady pojišťoven nekoupíme a penízky na tyto provozní nástroje získáváme pouze z darů nebo grantů. No a když budou ty Vánoce, tak jsme mysleli, že bys mohl pomoci a svým dobrotivým darem umožnit získat provozní nástroje, které si běžně nepořídíme.

Možná, že některou z uvedených věcí máš možnost darovat, tak předkládáme seznam toho, co bychom aktuálně moc potřebovali. 

S pokorou PAHOP.

strom

Vážení dárci,

v případě, že byste chtěli pomoci našemu hospici a darovat nám z uvedeného něco k Vánocům, napište nám, prosím na adresu provozni@pahop.cz nebo volejte na t.č. 603 562 670. Dárek nám můžete osobně předat na naší Vánoční besedě, kterou budeme před svátky pořádat v našem sídle. Darovací smlouva a veškeré náležitosti jsou samozřejmostí. Děkujeme za Váš zájem.

chirurgicka-odsavacka-20-l-min-s-dobijeci-baterii

Chirurgická odsávačka

Chirurgické odsávačky jsou často používaným vybavením našich zdravotníků. V současné době nám jich hodně dosluhuje.

dochazkova_ctecka

Docházková čtečka – 5x

V rámci zavedení nového firemního softwaru potřebujeme pořídit docházkové čtečky na jednotlivé pobočky.

vesta

Reflexní vesta – 20x

Bezpečí především. Do aut pro sestřičky nám chybí potřebné reflexní vesty.

hasici

Hasící přístroj 20x

Nechtěli bychom to přivolat, ale v případě požáru auta je tento pomocník velkou nadějí. Nejlépe ty s revizí by se nám hodily. Naši zdravotníci by se určitě cítili bezpečněji.

ntb

Notebook

Počítačů je stále málo. Tím, jak se rozšiřují pobočky a vznikají nová pracoviště, požadavky na vybavení jsou stále vyšší.

prenosny_miniterminal

Přenosný miniterminál 25x

V rámci zavedení nového firemního softwaru budeme potřebovat přenosné miniterminály na čárové kódy, které slouží k získavání informací o množství poskytnuté sociální péče klientům a k vykazování péče MPSV.

tazne_lano

Tažné lano – 10x

Některé automobily by potřebovaly nová tažná lana v rámci povinné výbavy. U těch starých by se možná mohlo stát, že v případě použití bychom mohli někde něco zapomenout .. :-).

rukavice

Pracovní rukavice – 50x

I když zaměstnanci používají především zdravotnické, dojíždějí k pacientům automobily a občas se stane, že jsou nuceni v terénu řešit problém s drobnou technickou závadou apod. Tady se rukavice určitě hodí.

foto

Digitální fotoaparát-zrcadlovka

Při realizaci PR a promo projektů jsme nuceni často platit nemalé částky za služby fotografa, proto bychom rádi využívali vlastního fotoaparátu a pořizovali fotografie sami. Často je potřebujeme v tiskové kvalitě, přičemž nám kvalita fotek z mobilů nepostačuje.

Software Cygnus 2

Je pro nás nezbytným řešením pro další činnost, řeší práci v terénu a veškeré úkony prováděné naším ústavem. Dosud se nám úplně nepovedlo získat podporu pro jeho nákup. Pokud byste s jeho pořizovacími náklady chtěli pomoci, prosím, kontaktujte nás.

st_kabely

Startovací kabely 10x

Zima se blíží a občas se stane, že některá z baterií není v úplné kondici. Pomoc kolemjedoucího je vždy vítána, ale ne každý je vybaven startovacími kabely, které jsou v dané situaci nezbytné.

obuv

Pracovní obuv 50x zimní 50x letní

Pomoc s pořízením pracovní obuvi pro zdravotníky a pečovatele bychom velmi uvítali.