Nadace Olgy Havlové

vybor_dobre_vule

Cílem programu je podpora paliativní a hospicové péče. Paliativní péče je poskytována lidem trpícím nevyléčitelným onemocněním a jejich rodinám s důrazem na komplexní přístup k umírajícím, udržení kvality života a mírnění nepříznivých projevů choroby.

Program slouží k podpoře kvalitních projektů, které pomáhají odstranit nebo zmírnit utrpení umírajícího a zachovat jeho důstojnost v závěrečné fázi života. Podporuje paliativní a hospicovou péči poskytovanou v zařízeních nebo v rámci terénní služby v domácnostech umírajících.

Název projektu: Zdravotnické přístroje pro hospic
Upřesnění: 0015/2022/Palia
Poskytovatel: Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, IČ: 00406066
Doba realizace: do 31.12.2022
Výše příspěvku: 50.000,- Kč
Účel čerpání: Kyslíkové koncentrátory

vdv_3
skoleni

2021 – Byli jsme podpořeni VDV Nadace Olgy Havlové na zakoupení kyslíkového oxygenátoru DeVilbiss Compact 525 KS, který je velkým pomocníkem pro nemocné při potížích s dýcháním
a za podpory VDV Nadace Olgy Havlové se naši zdravotníci specializovali na odborných kurzech ,, katetrizace močového měchýře u mužů a ošetřovatelská péče o pacienty s portem a PICC.
Pomoci VDV Nadace Olgy Havlové si velmi vážíme

matrace_vdv
postel_vdv

Díky nadaci Olgy Havlové, jsme prostřednictvím výše uvedeného programu / grantu získali elektrickou polohovací postel s matrací a 2 antidekubitní matrace.